Apartament na Mazurach

Do sprzedaży luksusowy apartament 2-pokojowy o powierzchni 56,65 m2 położony w 5-kondygnacyjnym budynku z 2015 roku, na Mazurach, w miejscowości Giżycko (woj. warmińsko-mazurskie) za cenę 223 768 zł.
Rozkład pokoi:

salon

– sypialnia

– kuchnia

– łazienka

– przedpokój

Wilanowska5 to kameralne, ogrodzone osiedle, które powstaje w Giżycku przy ulicy Wilanowskiej, w ramach którego zaprojektowano dwa funkcjonalne czteropiętrowe budynki wraz z garażem podziemnym. Osiedle jest szczególnie przyjazne dla rodzin z dziećmi, a także dla osób, które cenią komfort i bezpieczeństwo apartamenty w budynku na ogrodzonym terenie, dostępnym jedynie dla mieszkańców. Pomiędzy skrzydłami budynku, na dachu zielonym, powstanie reprezentacyjny dziedziniec,a po drugiej stronie budynku ogród z nowoczesnym, certyfikowanym i bezpiecznym placem zabaw dla najmłodszych, eleganckimi ławkami i subtelnym oświetleniem. W otoczeniu budynków znajdą się również nasadzenia zieleni ozdobnej, co sprawi, że apartament na terenie ?Wilanowskiej 5? będzie prawdziwą przyjemnością. Przy Wilanowskiej 5 znajdzie się: 56 komfortowych mieszkań z balkonem lub tarasem windy z poziomu garażu o parametrach dostosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych, garaż podziemny dla samochodów osobowych o łącznej ilości 42 naziemne miejsca postojowe, komórki lokatorskie Co nas wyróżnia? atrakcyjna infrastruktura osiedla, wysokiej klasy materiały wykończeniowe, pobliskie tereny rekreacyjne i spacerowe, bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych, podziemne miejsca postojowe w hali garażowej dostępne z wind oraz naziemne miejsca postojowe, nowoczesne, cichobieżne windy elektryczne w każdej klatce, cicha osiedlowa ulica, podwyższony standard akustyczny mieszkań i budynków, codzienne zakupy bez użycia samochodu w sklepie zlokalizowanym bezpośrednio przy budynkach, bezpieczny, certyfikowany plac zabaw dla dzieci, konstrukcja budynku umożliwiająca swobodną aranżację indywidualnej przestrzeni, komórki lokatorskie o zróżnicowanej powierzchni w cenie apartamentu, doskonale doświetlone apartamenty, łatwa dostępność komunikacyjna. (147-381)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 600 663 188

Tel. +48 881 006 450

e-mail: mkrawiec@wgn.pl

Data publikacji: 26-09-2015
Print Friendly, PDF & Email