Gorzów Wielkopolski apartament na sprzedaż

Na sprzedaż bardzo duży, 5-pokojowy apartament o pow. 174 m2 położony na III piętrze w 4-kondygnacyjnym budynku, na osiedlu Szklane Domy, w Gorzowie Wielkopolskim za cenę 430 000 zł.
Nieruchomość prezentuje się świetnie – lokal wykonano w oparciu o wysokie standardy, nie żałując przy tym na żaden szczegół. Ściany malowane i szpachlowane, okna PCV, na podłogach w zależności od pomieszczenia parkiet dębowy, glazura i terakota.
Apartament składa się z dwóch kondygnacji. Dokonano tam wiele nietuzinkowych rozwiązań, stąd całość prezentuje się świetnie, mieszkanie zyskuje na powierzchni, a co najważniejsze jest naprawdę funkcjonalne.

Rozkład pomieszczeń:
I POZIOM:
– salon
– jadalnia
– kuchnia
– 2 mniejsze pokoje
– mniejsza łazienka
II POZIOM:
– 3 pomieszczenia
– przestronna łazienka.

Oferta jest wyjątkowa i to nie tylko dzięki swoim walorom wewnętrznym ale też dzięki czynnikom zewnętrznym. Apartament usadowiony jest w cichej spokojnej okolicy z jednocześnie łatwym i szybkim dojazdem do centrum . Blisko szkoły (podstawówka, gimnazjum, średnia), komunikacja miejska, markety oraz park. Do lokalu przynależy wolne miejsce w parkingu podziemnym – dostępne za dopłatą. Zapraszam na prezentację. Zapewniam gwarancję bezpieczeństwa Twojej transakcji. (130-974)

Informacje dotyczące Nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczenia sprzedającego. Oferta ma charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych zawartych w KC. Klientom zainteresowanym zakupem Nieruchomości WGN Kredyty zapewnia również pełną,profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 669 562 330
e-mail: kazus@wgn.pl

Data publikacji: 19-04-2014
Print Friendly, PDF & Email