Apartament we Wrocławiu, Krzyki

Do sprzedaży luksusowy apartament 6-pokojowy o powierzchni 109 m2 położony na I piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2015 roku, w dzielnicy Krzyki, we Wrocławiu za cenę 449 000 zł.
Apartament 2-poziomowy w pięknie położonym budynku, w stanie deweloperskim. Budynek położony na granicy pięknie zagospodarowanego, malowniczego, zielonego parku.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– 5 sypialni

– kuchnia

– łazienka

– przedpokój

– balkon

Apartament ma schody wewnętrzne oraz jest możliwość wejścia na każdą kondygnację z wspólnej klatki schodowej. Apartament ma zaprojektowane ogrzewanie gazowe i podłączenie ogrzewania z kominka. Wykończenie w stanie deweloperskim, w budynku znajduje się wspólna kotłownia gazowa, garaże w budynku do nabycia osobno, dodatkowo/cena do negocjacji. Przy współpracy z biurem aranżacji wnętrz możliwe wykończenie nieruchomości przy koszcie od 490,00 zł za m2 powierzchni (projekt wykonanie). W załączeniu wizualizacja aranżacji wnętrza. Standard mieszkania obejmuje: na ścianach gładzie. Na podłogach wylewki betonowe. Stolarkę okienną i parapety. Instalację elektryczną i wodno-kanalizacyjną. Instalację co wraz z grzejnikami i piecem gazowym dwu-funkcyjnym. Drzwi wejściowe. Całość materiałów projektowych wraz z pełnym opisem oraz niezbędną dokumentacją po kontakcie telefonicznym. Apartament usytuowany w spokojnej okolicy, graniczy z malowniczym parkiem. Budynek powstał z myślą o zaspokojeniu potrzeb najbardziej wymagających klientów. W pobliżu pełna infrastruktura: przystanek autobusowy, szkoła, sklepy, szpital, przychodnia. W budynku dostępne są jeszcze dwa apartamenty dwupoziomowe: 102,00 m2. Jednopoziomowe: 113,7 m2 na parterze wraz z ogrodem .Wszystkie w stanie deweloperskim. Całość nieruchomości ogrodzona. Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Gorąco polecam. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 25 bankami , pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa , mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobista weryfikację. Oferta 0%!-Kupujący nie ponosi kosztów obsługi biura nieruchomości! (150-350)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 71 786 42 40,

Tel. +48 693 069 905

e-mail: m.drogowska@wgn.pl

Data publikacji: 23-01-2015
Print Friendly, PDF & Email