wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż w Słupsku

Apartament w Słupsku

Ekskluzywny apartament do wynajmu (2 pokoje) o powierzchni 61 m2 usytuowany na I piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku, w centrum Słupska za 2 000 zł/m-c.
Apartament dedykowany głównie firmom. Apartament w pełni umeblowany i wyposażony.  Apartament składa się z: salonu + tarasu + aneksu kuchennego + sypialni + przedpokoju + łazienki z wc

Apartament w bardzo wysokim standardzie – na podłogach w pokojach panele podłogowe, w kuchni i łazience glazura i terakota, stolarka okienna pcv. Apartament ekonomiczny w utrzymaniu. Do ceny najmu należy dodać jednorazową kaucję w wysokości 5 000 zł oraz jednorazowe wynagrodzenie prowizyjne pośrednika – 2 500 zł.

Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-6589)

Kontakt:
e-mail: k.butler@wgn.pl
Tel. +48 59 842 80 75

Data publikacji: 14-07-2016
Print Friendly, PDF & Email