Apartament w Piotrkowie Trybunalskim

Do sprzedaży luksusowy apartament 3-pokojowy o powierzchni 74,23 m2 położony w 2-kondygnacyjnym budynku z 2015 roku, w dzielnicy Wschodnia, w Ostrowie Wielkopolskim za cenę 327 401 zł.
Nowa, kameralna, inwestycja apartamentowa, składająca się z 4 unikalnych apartamentów od 45 do 90 metrów kwadratowych.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– 2 sypialnie

– kuchnia

– łazienka

– przedpokój.

Inwestycja zaprojektowana została z myślą o wygodzie jej mieszkańców z uwzględnieniem ich wysokich wymagań. W każdym przypadku ceny obejmują apartament, garaż, komórkę lokatorską, taras (stąd większa średnia za m2). Wynagrodzenie Biura po stronie Dewelopera. Apartamentowiec będzie przyciągać uwagę swoją niebanalną architekturą, kolorami i kształtem budynku. Teren jest zamknięty, monitorowany, każdy apartament posiada niezależny system alarmowy oraz wideofon. Po stronie patio znajdują się garaże dla mieszkańców willi. Ponadto do każdego apartamentu jest przypisana dodatkowa komórka lokatorska. Apartamenty są bez czynszowe, co stanowi swoistą nowość na piotrkowskim rynku mieszkaniowym. Kameralny charakter inwestycji zapewnia spokój i ciszę oraz wysoki komfort życia jej mieszkańców. Dla wybranych osób budynek będzie stanowiła doskonałą alternatywę dla zakupu, bądź budowy domu. Sprzyjać temu mogą duże powierzchnie wybranych apartamentów. Willa stanowi idealne rozwiązanie dla nowoczesnych klientów, otwartych na niekonwencjonalne podejście do swojej przestrzeni życiowej. To propozycja dla osób szukających mieszkań o wysokim standardzie, w atrakcyjnej cenie, w doskonałej lokalizacji w centrum miasta, z bardzo dobrą infrastrukturą komunikacją miejską. Niewątpliwym atutem mieszkań jest nowoczesny, indywidualny system ogrzewania, z możliwością regulacji temperatury niezależnie od pory roku, co przekłada się na niskie koszty utrzymania, a dalej wygodę i komfort (piec gazowy dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania). Budynek jest zlokalizowany we wschodniej części Piotrkowa Trybunalskiego. Jest to kameralna lokalizacja przy jednokierunkowej uliczce łączącej ulicę Wyzwolenia i Curie Skłodowskiej. Jednocześnie ulica jest popularnym traktem pieszych, co wpływa na bezpieczeństwo mieszkańców Willi. Inwestycja jest w zasięgu infrastruktury osiedla Wyzwolenia, doskonale skomunikowanego z pozostałą częścią miasta. W niewielkiej odległości znajdują się przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, liczne sklepy oraz ścieżki rowerowe prowadzące na podmiejskie tereny zielone (jezioro Bugaj i Sulejowski Park Krajobrazowy, w tym liczne lasy, truchty do wędrówek pieszych, rowerowych i tras biegowych). U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie Sprawdzisz ofertę ponad 20 Banków. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 44 649 65 40

Tel. +48 505 013 452

Data publikacji: 20-01-2015
Print Friendly, PDF & Email