Apartament w Katowicach

Luksusowy apartament 4-pokojowy położony na XVI piętrze, w 17-kondygnacyjnym wieżowcu z 2015 roku, na os. Tysiąclecia, w Katowicach za cenę 757 147 zł.
Apartament w stanie deweloperskim. Doskonała lokalizacja.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– kuchnia

– jadalnia

– 4 sypialnie

– garderoba

– hol

– 2 łazienki z wc

– osobne wc

– pralnia

– taras.

Atuty: apartament słoneczny, bardzo funkcjonalny układ, wjazd na teren osiedla ograniczony szlabanem, dostępny duży podziemny parking oraz parking naziemny, nowatorska architektura budynku z tarasami na ostatnich piętrach. Atuty lokalizacji: inwestycja zlokalizowana pomiędzy ul. Chorzowską a Drogową Trasą Średnicową gwarantuje świetny dojazd i komunikację z centrum Katowic oraz miastami ościennymi, przy zachowanej jednocześnie przepięknej scenerii parku krajobrazowego. W pobliżu znajduje się Park Śląski (jeden z największych parków miejskich w Europie) wraz z Lunaparkiem i Ogrodem Zoologicznym. W okolicy osiedla pełna infrastruktura komunikacyjna, handlowa i usługowa (przystanki autobusowe i tramwajowe, markety spożywcze, restauracje), zaplecze edukacyjne (szkoły, przedszkola) i rekreacyjne (place zabaw, korty tenisowe, siłownie, trasy rowerowe). Możliwość kupienia miejsc parkingowych na 3 kondygnacyjnym parkingu podziemnym. Dostępne także apartamenty o powierzchni 30 – 128 m2 w cenie 4 200 do 5 900 zł/m2. Przy zakupie niektórych apartamentów można skorzystać z dopłat w programie MDM. Możliwość zakupu apartamentów w stanie wykończonym „pod klucz”. *Kupując apartament nie płacisz podatku oraz wynagrodzenia pośrednika. Apartament z racji bardzo korzystnej lokalizacji i sąsiedztwa oraz najwyższej jakości wykończenia budynków stanowi atrakcyjną nieruchomość mieszkaniową. Zapraszamy do oglądania. (139-1366)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 32 204 30 87

Tel. +48 508 564 212

Data publikacji: 25-03-2015
Print Friendly, PDF & Email