Apartament w Gdańsku

Luksusowy apartament 4-pokojowy o powierzchni 110 m2 położony na IV piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 2012 roku, w dzielnicy Jelitkowski Dwór, w Gdańsku za cenę 1 228 325 zł.
Rezydencja Marina. Balkon oraz taras ogrodowy na dachu o pow 163,00m2, stan deweloperski. Niepowtarzalny apartament w przepięknej okolicy. Lokal na terenie Rezydencji Marina. Apartament w stanie deweloperskim. Piękny i przestronny. Gotowy do dowolnej adaptacji.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– 3 sypialnie

– kuchnia

– łazienka

– przedpokój

– taras

Nieruchomość z własnym tarasem ogrodowym na dachu budynku. Budynek wyposażony w ponadstandardowe atrakcje dla mieszkańców; siłownia, sauna, wszystkie mieszkania posiadają balkon lub taras. Bardzo niskie koszty utrzymania. Rezydencja jest w pełni ogrodzona i monitorowana, co gwarantuje komfort oraz bezpieczeństwo mieszańców. Istnieje możliwość wykupienia komórki lokatorskiej. Nieruchomość posiada windy. W okolicy pełna infrastruktura społeczna, komercyjna i komunikacyjna. Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Prezydenta Ronalda Regana gwarantuje idealne miejsce relaksu. Kompleks budynków oddalony od Morza Bałtyckiego o kilkaset metrów. Zapraszamy również do naszego biura. (171-72)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 56 642 75 75

Tel. +48 533 446 700

e-mail: s.brochocki@wgn.pl

Data publikacji: 28-07-2015
Print Friendly, PDF & Email