Zgorzelec apartament na sprzedaż

Na sprzedaż 2-poziomowy apartament o powierzchni 110 m2 położony na II piętrze, 4-kondygnacyjnego budynku, w centrum Zgorzelca za cenę 299 900 zł.
Wysoki standard wykończenia.

Rozkład pomieszczeń:

POZIOM 1:

salon

– aneks kuchenny

– łazienka

– pokój dla dziecka

– przedpokój

– korytarz

POZIOM 2:

– sypialnia

W przedpokoju szafa wnękowa z przemyślnym wykończeniem. W pokojach na podłogach panele, na ścianach gładzie a wszystkie wykończenia są wykonane z wielką perfekcją i starannością.

Nieruchomość posiada własną kotłownię, która zabezpiecza ogrzewanie tylko dla tego obiektu.

Bliskie sąsiedztwo parku i terenów rekreacyjnych,urzędy,szkoła oraz sklepy tj Kaufland, Biedronka

Cena ofertowa to 299 900 PLN do negocjacji. Oferta szczególnie polecana przez stylistę, zapraszam na prezentację. Więcej szczegółowych informacji w Biurze WGN. Klientom zapewniamy pełną obsługę i bezpłatną pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup tej nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń właściciela i nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów art. 66 i następnych K.C., mają jedynie charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (098-342)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 75 77 50 451

Tel. +48 503 631 350

Data publikacji: 18-10-2014
Print Friendly, PDF & Email