Zabrze apartament na sprzedaż

Do sprzedaży piękny, duży, 4-pokojowy apartament o pow. 80 m2 położony na X piętrze w 11-kondygnacyjnym wieżowcu za cenę 229 000 zł.

Spokojna okolica. Świetny dojazd do DK88 oraz A1. W pobliżu przedszkola oraz szkoły, sklepy małe i duże, place zabaw, bankomaty, stacja benzynowa. Apartament idealny dla rodziny z dziećmi. Ze względu na wygodny układ pomieszczeń nadaje się do dowolnej aranżacji.

Rozkład pomieszczeń:
– 4 pokoje
– kuchnia
– garderoba
– łazienka
– wc
– przedpokój.
Dodatkowo piwnica o powierzchni ok. 6 m2 oraz pomieszczenia gospodarcze na rowery. Do apartamentu doprowadzone są wszystkie media. Ogrzewanie jest miejskie, jednak ze względu na to, iż blok jest ocieplony, to koszty ogrzewania są bardzo niskie. Lokal jest do wprowadzenia, nowe okna drewniane, na podłogach panele, na ścianach gładzie lub tapety. Duża łazienka, osobne wc. Ciepła woda z sieci. Cena sprzedaży wynosi 229 000 zł i jest do rozsądnych negocjacji. Serdecznie zapraszam do oglądania. (120-6805)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 881 749 881
e-mail: m.jachowski@wgn.pl

Data publikacji: 16-02-2014
Print Friendly, PDF & Email