Wrocław apartament na wynajem

Apartament na wynajem we Wrocławiu. Oferta przeznaczona dla bardzo wymagających klientów, którzy cenią komfort, luksus i wygodę. Piękny, 4-pokojowy apartament o powierzchni mieszkalnej ok. 80 m2 położony na IV piętrze w 7-kondygnacyjnym bloku, na Starym Mieście, we Wrocławiu za cenę 2 500 zł/m-c.

Rozkład pomieszczeń wygląda następująco:
– 4 pokoje
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój.
Wysoki standard, osiedle zamknięte. Apartament otacza z trzech stron taras o łącznej powierzchni ok. 36 m2. Apartament jest w większości umeblowany (salon, aneks kuchenny, sypialnie). Istnieje możliwość domeblowania mieszkania pod kątem najemcy. Wyposażenie: skórzany komplet wypoczynkowy, meble kuchenne ze sprzętem AGD (lodówka, zmywarka, kuchenka elektryczna z piekarnikiem, mikrofalówka), szafa w zabudowie, w sypialni łóżko podwójne, w mieszkaniu klimowentylator (funkcja klimatyzacji) i w każdym pomieszczeniu jest zamontowana niezależna klimatyzacja. Apartament mieści się w zamkniętym kompleksie mieszkalno-apartamentowym, w budynku z windą i garażem podziemnym. Apartament położony w świetnej lokalizacji, blisko centrum z doskonałym dojazdem do innych częsci miasta. Dodatkowe miejsca parkingowe na zamkniętym terenie osiedla, tylko dla mieszkańców. Cena 2 500 zł opłaty ok. 500 zł prąd. Umowa bezpośrednia. Najemca nie płaci wynagrodzenia dla biura. (041-14442)

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji , zalecamy ich osobistą weryfikację.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 01
Tel. +48 665 313 096
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Zalecamy jej weryfikację.

Data publikacji: 04-02-2014
Print Friendly, PDF & Email