Wrocław apartament na sprzedaż

Do sprzedaży ładny, komfortowy apartament o powierzchni 47,40 m2 położony na III piętrze, w 5-kondygnacyjnej kamienicy z 1900, w dzielnicy Huby, we Wrocławiu za cenę 299 000 zł.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– aneks kuchenny

– wydzielona sypialnia

– łazienka

– przedpokój

 

Wejście oddzielone od klatki schodowej wspólnym przedsionkiem z możliwością wstawienia szafy wnękowej. Dodatkowo do apartamentu przynależy komórka lokatorska. Wnętrze po remoncie, stonowany dobór kolorów nadaje wnętrzu atmosfery wyciszenia i spokoju. Duża powierzchnia okien sprzyja odpowiedniemu nasłonecznieniu. Apartament można zaaranżować według własnych potrzeb. Wnętrze z wyraźnie wydzielonymi strefami pełniącymi różne funkcje: sypialna, jadalna, miejsce do pracy. Apartament o nowoczesnej stylistyce urządzone estetycznie i z wyczuciem- meble, sprzęty i elementy dekoracyjne nie ingerują w przestrzeń lokalu- stanowią zintegrowaną funkcjonalną całość. Apartament w zadbanej kamienicy. Instalacje wymienione. Doskonała lokalizacja nieruchomości – w pobliżu Wrocławski Park Wodny, Uniwersytet Ekonomiczny, Akademia Medyczna, Park Andersa, Park Skowroni. Polecam i zapraszam na prezentację. SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA: kupujący NIE PŁACI PROWIZJI! Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Sprzedający. (010-2735)

 

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w

rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji,

zalecamy ich osobistą weryfikację.

 

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

 

Kontakt:

Tel. +48 71 337 84 05

e-mail: wroclaw@wgn.pl

Data publikacji: 19-09-2014
Print Friendly, PDF & Email