Warszawa apartament na sprzedaż

Apartament na sprzedaż w Warszawie w cenie 2,26 mln zł. Oferta adresowana głównie do zamożnych klientów, którzy cenią komfort, luksus i wygodę. Ładny, przestronny, komfortowy, 4-pokojowy apartament o pow. 112,60 m2 położony na IV piętrze w 12-piętrowym bloku, w bardzo dobrej lokalizacji – 300 metrów od parku Saskiego.

Lokal wysoki. Na podłogach olejowana dębowa gruba szeroka lita deska. Wykończone w wysokim standardzie ze smakiem. Okna wysokie. Duża logia zapewnia możliwość wypoczynku zarówno latem jak i zimą. Usytuowanie apartamentu w rogu budynku zapewnia doskonałe jego doświetlenie. Oferta idealna dla osób, które szukają luksusowego, prestiżowego apartamentu położonego w centrum miasta. Salon – 37,5 m2 (klimatyzowany) sypialnia – 19 m2 plus łazienka – 6 m2, pokój – 15 m2, pokój – 12 m2, łazienka główna – 6 m2, pralnia – 3 m2, logia – 15 m2. W apartamentowcu znajduje się duże patio i elegancka portiernia. Wysoki standard wykończenia inwestycji. Smak i elegancja. Polecam. (126-1070)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 045
e-mail: a.wujek@wgn.pl

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Zalecamy jej weryfikację.

Data publikacji: 24-01-2014
Print Friendly, PDF & Email