Wałbrzych apartament na sprzedaż

Do sprzedaży bardzo ładny, elegancki, 2-pokojowy apartament o pow. 54,50 m2 położony na I piętrze w 3-piętrowej kamienicy, w Śródmieściu Wałbrzycha za cenę 158 000 zł.

Poniemieckie kamienice cieszą się ostatnio sporym powodzeniem, bo mają niepowtarzalny charakter i bo klientom zależy na tym, czego współczesne budownictwo zapewnić im nie może: klimatu i duszy. Prezentowana przez nas oferta, idealnie nadaję się dla koneserów ceniących walory takich perełek.

Rozkład pomieszczeń:
– 2 pokoje
– otwarta kuchnia
– łazienka
– garderoba

Ogrzewanie gazowe, zamiennie elektryczne. Lokal przeszedł gruntowny remont. Stropy zostały ocieplone i wyciszone podwójną warstwą wełny mineralnej, instalację wodno- kanalizacyjną i elektryczną wymieniono na nową. Założono instalację alarmową i drzwi antywłamaniowe. Zachowano oryginalną stolarkę okienną z wypukłymi szybkami.  W budynku przeprowadzono remont dachu, docieplono elewację, nowa instalacja gazowa.
Wszystkich zainteresowanych zapraszam na prezentację. (027-3713)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 74 842 90 60
Tel. +48 505 997 042

Data publikacji: 03-03-2014
Print Friendly, PDF & Email