Ustronie Morskie apartament na sprzedaż

Apartament na sprzedaż w Ustroniu Morskim. Oferta skierowana dla osób, którzy cenią ciszę, spokój oraz prywatność. Ekskluzywny, 2-pokojowy apartament o pow. 47,60 m2 położony na II piętrze 3-kondygnacyjnego budynku za cenę 413 470 zł.

Apartament w jedynej w swoim rodzaju inwestycji. Na klifie o długości 350 metrów, w samym centrum nadmorskiego kurortu, powstają kameralne budynki z luksusowymi apartamentami i lokalami handlowo-usługowymi. Jednym z atutuów tej oferty jest fakt, że z okien apartamentu rozciąga się widok na morze. Frontowe ściany budynku są w całości przeszklone. Z okien wszystkich apartamentów rozpościera się wspaniały widok na Bałtyk. Taka bliskość morza z pewnością zapewni nie tylko pełny odpoczynek, ale również przez unikalną lokalizację potęguje atrakcyjność i wyjątkowość inwestycji. Kameralne budynki mieszczą 54 luksusowe apartamenty wykończone pod klucz z materiałów najwyższej jakości. Każdy z nich posiada balkon oraz indywidualny system klimatyzacji. Natomiast do apartamentów na ostatniej kondygnacji przypisane są kilkudziesięciometrowe tarasy na dachu. Przyszli właściciele apartamentu, będą mieć opcję zamówienia całorocznego jacuzzi na tarasie. Istnieje także możliwość zlecenia kompleksowego wyposażenia obejmującego aranżację aneksu kuchennego, umeblowanie, sprzęt RTV i AGD oraz akcesoria kuchenne i łazienkowe. Apartament znajduje się na 2 kondygnacji. Na powierzchni 47,60 m2 rozplanowano salon z aneksem kuchennym, balkonem o powierzchni 4,70 m2, sypialnią oraz łazienką. Kupując apartament zyskujesz podwójnie, możesz cieszyć się wypoczynkiem we własnym apartamencie, a jednocześnie zarabiać na jego wynajmie. Podana cena jest ceną netto. (067-236)

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 608 621 626
e-mail: chlebanowski@wgn.pl

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Zalecamy jej weryfikację.

Data publikacji: 18-01-2014
Print Friendly, PDF & Email