Toruń apartament na sprzedaż

Do sprzedaży luksusowy, ekskluzywny, 3-pokojowy apartament o pow. 100 m2 położony na I piętrze, w 4-kondygnacyjnej, zabytkowej, całkowicie odrestaurowanej kamienicy z początku XX wieku, na Bydgoskim Przedmieściu, w Toruniu za cenę 650 000 zł.
Apartament z profesjonalną aranżacją na światowym poziomie oraz wysokiej klasy wyposażeniem. Wszystko przemyślane i bardzo funkcjonalne.

Ta wyjątkowa nieruchomość położona jest w poddanej rewitalizacji, zabytkowej dzielnicy Torunia, w pobliżu Starego Miasta (10 min. spacerem) oraz rekreacyjnego, pełnego zieleni parku. Apartament jest gruntownie wyremontowany – nowa instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna wraz z wymianą pionu (2013), nowa instalacja grzewcza ( piec dwufunkcyjny), zlikwidowane piece kaflowe, wyciszone posadzki z nowym parkietem dębowym zdobionym ręcznie, okna wymienione na drewniane z szybami UV od strony południowej, z zachowaniem pierwotnego charakteru tynki i gładzie gipsowe. Łazienka wyposażona w najwyższym standardzie (Duravit, Villeroy&Boch). Apartament posiada wyposażenie wiodących marek firm wnętrzarskich – min. Eichholtz. Nieruchomość została przygotowana do sprzedaży z całkowitym wyposażeniem wnętrza. Dodatkowym atutem jest możliwość wykonania nowego projektu któregoś z pomieszczeń wraz z realizacją aranżacji (w ramach ceny zakupu). Polecam, przyjdź, zobacz, w tym mieszkaniu naprawdę można się zakochać! Zapraszam na prezentację. Zapewniamy Ci profesjonalną obsługę pod nadzorem licencjonowanego pośrednika oraz doradztwo kredytowe pod nadzorem najlepszego doradcy. Dla zdecydowanych klientów wynegocjujemy bardzo korzystne warunki. Najlepszych informacji udzieli agent prowadzący: Małgorzata Cnotek, tel. +48 507 048 022, mail: gosia.cnotek@wgn.pl. (100-1193)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 56 655 07 07
Tel. +48 507 048 022
e-mail: gosia.cnotek@wgn.pl

Data publikacji: 13-04-2014
Print Friendly, PDF & Email