Tarnów apartament do wynajęcia

Apartament do wynajęcia w Tarnowie, woj. małopolskim. Oferta skierowana dla osób, którzy cenią ciszę, spokój oraz prywatność. Ekskluzywny, komfortowy, 3-pokojowy apartament o pow. 70 m2 położony na na wysokim parterze, w 3-kondygnacyjnym budynku, przy zacisznej ulicy, w centrum Tarnowa za cenę 1 600 zł/m-c.

W cenę wynajmu wliczone jest pełne umeblowanie apartamentu. Do mieszkania przynależy również miejsce parkingowe na zamkniętym wewnętrznych parkingu, jak również jest możliwość parkowania bezpośrednio przed budynkiem. Koszt najmu to 1600 zł plus media. Wynajmując, nie płacisz wynagrodzenia WGN, w całości jest ono pokrywane przez właściciela mieszkania. Zapraszamy na prezentację. (053-687)

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 14 656 45 67
Tel. +48 795 995 096
e-mail: bartek.krzekotowski@wgn.tarnow.pl

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Zalecamy jej weryfikację.

Data publikacji: 31-01-2014
Print Friendly, PDF & Email