Szczecin apartament na sprzedaż

Na sprzedaż duży, bardzo jasny, 3-pokojowy apartament o pow. 72 m2 położony na IV piętrze w 5-kondygnacyjnym bloku, blisko centrum, w Szczecinie, w dzielnicy Wilków Morskich za cenę 309 000 zł.

Z okien piękny widok na panoramę Szczecina. Lokal rozkładowy.

Rozkład pomieszczeń:
– 3 pokoje
– kuchnia osobna z oknem
– duża łazienka z wc
– garderoba.

W pierwotnej wersji w obecnej garderobie było wc jednak w wyniku przeróbek zostało przeniesione do łazienki przez co lokal stał się jeszcze bardziej funkcjonalny. Okna w pokojach wychodzą na południową stronę dzięki czemu jest bardzo słonecznie, dodatkowo roztacza się z nich piękna panorama Szczecina. Apartament posiada 2 balkony. Lokal czysty, zadbany, na podłogach panele, w kuchni terakota oraz zabudowa mebli, łazienka w glazurze i terakocie. Oferta godna polecenie również ze względu na położenie w Centrum miasta, blisko komunikacji a jednocześnie przy mało ruchliwej ulicy. Polecam ze względu na lokalizację i zapraszam do oglądania. Przy zakupie tej nieruchomości zapewniamy Państwu pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. (105-3645)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 91 307 02 70
Tel. +48 511 120 388
e-mail: p.galazka@wgn.pl

Data publikacji: 20-02-2014
Print Friendly, PDF & Email