Świdnica apartament na sprzedaż

Apartament na sprzedaż w Świdnicy, woj. dolnośląskie. Oferta skierowana dla osób, którzy cenią ciszę, spokój oraz prywatność. Wyjątkowo atrakcyjny, 2-poziomowy, 5-pokojowy apartament o pow. 114 m2 z ładnym kominkiem położony w 2-kondygnacyjnym budynku za cenę 509 000 zł.

Dodatkowo do apartamentu przynależy działka o pow. 74 m2. Lokal o bardzo wysokim standardzie usytuowany w nowym budynku mieszkalnym z 2011 r.
Rozkład pomieszczeń:
I POZIOM:
– salon
– kuchnia
– przedpokój
– elegancka i nowoczesna łazienka z toaletą
– dodatkowy pokój.
II POZIOM:
– sypialnia
– 2 pokoje
– łazienka z wanną
– toaleta oraz bidetem.
Dodatkowo apartament posiada poddasze użytkowe o pow. 36,5 m2. Lokal wykończony materiałami najwyższej jakości. O klasie wykorzystanych materiałów niech zaświadczy fakt, że meble kuchenne zostały wykonane z drewna fornirowanego, natomiast blat w granitowym kashmirze gold. dodatkowo w kuchni sprzęt AGD firmy Whirlpool oraz elegancki włoski okap kuchenny. W salonie kominek z rozprowadzeniem ciepła na piętrze w każdym pokoju. Podłoga oraz schody wykonane z dębu litego. W mieszkaniu oprócz kominka ogrzewanie piecem II-funkcyjnym gazowym z elektronicznym sterowaniem, dodatkowo w kuchni ogrzewanie podłogowe. Nieruchomość zabezpieczona czujnikami dymu, ruchu oraz tlenku węgla. Okna drewniane podwójnie szklone, na drugim poziomie okna firmy Fakro. Dodatkowo dach wyposażony w instalację zabezpieczającą przed śniegiem. Działka ogrodzona, oprócz tego mieszkanie wyposażone w rolety antywłamaniowe oraz drzwi antywłamaniowe klasy C. Własne miejsce parkingowe przed budynkiem na cztery samochody. Apartament niezwykle elegancki, nowoczesny i komfortowy, o bardzo wysokim standardzie, wykończony z poczuciem smaku i stylu. Bardzo atrakcyjna lokalizacja w spokojnej, cichej i bezpiecznej okolicy nad Zalewem Świdnickim. Serdecznie zapraszam na bezpłatną prezentację. (142-5195)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 74 637 91 01
Tel. +48 728 496 008

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Zalecamy jej weryfikację.

Data publikacji: 24-01-2014
Print Friendly, PDF & Email