Suwałki apartament na sprzedaż

Do sprzedaży luksusowy, 3-pokojowy apartament o pow. 63 m2 z 2010 roku położony na I piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku, na osiedlu Północ, w Suwałkach za cenę 359 000 zł. Wykończenie katalogowe w najwyższym standardzie z wykorzystaniem pomocy projektanta.
Rozkład pomieszczeń:
– otwarta kuchnia
–  salon
– 2 sypialnie
– łazienka z wc
– pomieszczenie gospodarcze
– garderoba.

Oświetlenie punktowe, ledy oraz żyrandole z oświetleniem w barwie ciepłej. Sufity częściowo podwieszane. Wszystkie materiały wysokiej jakości w bardzo dobrym stanie.
Do mieszkania przynależy: balkon, piwnica – 6 m2.
Wyposażenie w cenie: zabudowa w kuchni wraz z wbudowanym sprzętem AGD, oświetlenie, wyposażenie łazienki. Pozostałe elementy wyposażenia oraz wystroju – cena do uzgodnienia.
Dostępne usługi: telefon, TV kablowa, internet.
Ogrzewanie: miejskie. Zabezpieczenia: domofon, monitoring osiedla i parkingu. W najbliższym otoczeniu: pełne zaplecze handlowo-usługowe, apteka, szpital, szkoła, przedszkole, place zabaw, tereny zielone.
Komunikacja: linie autobusowe z dogodnym połączeniem z pozostałą częścią miasta. Cena do indywidualnej negocjacji. Możliwość dokupienia garażu. Gwarancja bezpiecznej transakcji! Zapraszamy do osobistego zapoznania się z ofertą. ZLECENIE REALIZOWANE POD NADZOREM LICENCJONOWANEGO POŚREDNIKA – numer licencji 20442. WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. (144-153)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 537 580 706
e-mail: jrydzewska@wgn.pl

Data publikacji: 21-05-2014
Print Friendly, PDF & Email