Polanica-Zdrój apartament na sprzedaż

Do sprzedaży piękny, przestronny, 5-pokojowy apartament o pow. 142 m2 położony na I piętrze w 4-kondygnacyjnej kamienicy za cenę 480 000 zł.
Do apartamentu przynależy fantastyczny, kilkudziesięciometrowy taras. Apartament w samym sercu Polanicy, z widokiem na deptak, idealny zarówno do zamieszkania, jak też na działalność typu kawiarnia czy biuro. Bezpośrednie wejście z zewnątrz wyłącznie dla tego lokalu. Niepowtarzalna okazja! Tylko teraz możliwość negocjacji ceny.

Rozkład pomieszczeń:
– duży salon
– 4 pokoje
– kuchnia
– łazienka z dużą wanną
– 2 toalety.

Okna drewniane, w części wymienione, na podłogach parkiety, ogrzewanie gazowe /możliwość przełączenia na elektryczne/. Z przedpokoju wchodzimy do wielkiego salonu, który może również pełnić funkcję jadalni i pokoju dziennego, za nim usytuowane są jeszcze dwa pomieszczenia idealne na gabinet z zapleczem lub sypialnię z garderobą, albo dwa pokoje gościnne. Kuchnię urządzono na tyłach salonu, tylko częściowo przysłaniając ją ścianami. Dwie pozostałe sypialnie znajdują się na półpiętrze, tak jak toalety i łazienka. Nieruchomość usytuowana jest w centrum Uzdrowiska, w jednej z najbardziej charakterystycznych kamienic, przy wejściu do kościoła i szlaku wiodącym do wyremontowanego Parku Zdrojowego. Wynagrodzenie pośrednika płaci sprzedający.

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane opisy nie zawierają niedoskonałości, dlatego też nie mogą być one podstawą do ewentualnych roszczeń. Przedstawiona propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających, zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem. (058-1121)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 74 66 26 555

Data publikacji: 21-03-2014
Print Friendly, PDF & Email