NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE APARTAMENT 209 m2, REZYDENCJA BOREK.

Na sprzedaż ostatni apartament w inwestycji Rezydencja Borek.

Rezydencja Borek to nowoczesny i ekskluzywny budynek 21 wieku, który został wykończony w najwyższym standardzie przy zastosowaniu najlepszych materiałów wykończeniowych np. granit, stal nierdzewna, drewno, szkło hartowane.

W budynku znajduje się elegancka recepcja wraz z okazałym holem w stylu Art ? Deco, oraz dwie windy.
Apartament wyposażony zostały w najnowocześniejsze instalacje i rozwiązania systemem inteligentnego domu.
Wjazd na teren inwestycji od strony garażu stanowi brama jednoskrzydłowa otwierana zdalnie, wjazd do garażu podziemnego podgrzewany..
Ogród rekreacyjno-wypoczynkowy wraz Altaną drewnianą, wyposażoną w stylowe meble ogrodowe. Do użytku mieszkańców została przekazana część rekreacyjna, fitness i sauna fińska.
Teren wokół apartamentowca zagospodarowany w różnorodną roślinność. Cały teren nieruchomości jest ogrodzony i monitorowany.

Lokal dwupoziomowy w st. deweloperskim do wykończenia według własnej koncepcji.

Wymiary pomieszczeń:
salon + an. kuch. 68,18m2, pracownia 11,63m2, pokój 17,07m2, pokój 19,12m2, garderoba 4,64m2, spiżarnia 3,34m2, hol 14,20m2, łazienka + sauna 7,42m2, wc 4,92m2, antresola 60,12m2, taras 14,18m2.
Całkowita powierzchnia lokalu to 209,33 m2

Apartament wyposażony jest w:

– antywłamaniowe drzwi wejściowe, klasy C z zamkiem elektronicznym otwieranym kartą magnetyczną zbliżeniową, wyposażone w panel kontrolny z wyświetlaczem ciekłokrystalicznym pozwalającym na konfigurację drzwi, odczytu statusu drzwi oraz kontroli wejść i wyjść.
– podłoga cementowa;
– tynki na ścianach gipsowe;
– gładź na sufitach;
– parapety wewnętrzne kamienne;
– lokal wyposażony w instalacje klimatyzacyjną;
– instalacja wodna i kanalizacyjna, punkty poboru wody;
– instalacja elektryczna bez opraw oświetleniowych;
– aparat wideo-domofonu firmy BPT model. Mitho ( kolorowy ekran dotykowy LCD 4,3 cala ) wyposażony w cichy alarm Brahamas B2 – w przypadku próby włamania do lokalu poprzez drzwi wejściowe ochrona w recepcji jest informowana o zdarzeniu, odczyt z kamer zewnętrznych. System umożliwia również rozbudowę ( dodatkowa opłata ) o możliwość sterowania temperaturą w mieszkaniu, sterowanie światłem w pomieszczeniach oraz możliwość obsługi za pośrednictwem telefonu GSM;
– w pokoju i sypialni gniazdo TV- SAT, instalacja zintegrowana z systemem monitoringu, dzięki czemu mamy podgląd na odbiorniku TV z kamer zainstalowanych na terenie;
– CO zapewnia lokalna kotłownia gazowa.
– klatka schodowa, balustrady stalowe z wypełnieniem szklanym z metaloplastyki, na ścianach tapeta winylowa.

Opłata eksploatacyjna za m2 to 9,70 zł.
Budynek wybudowano w 2010 roku.

SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA: kupujący NIE PŁACI PROWIZJI! Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Sprzedający.
Klientom zainteresowanym zapewniamy bezpłatną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego.
Zapraszam na prezentację.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Powierzchnia lokalu 209 m2,
Cena: 1528.109 PLN
Numer oferty SM014-15346
Tel.: 71 337 84 05
Tel. kom.: 513 153 388

Data publikacji: 10-03-2014
Print Friendly, PDF & Email