Mysłowice apartament do wynajęcia

Apartament do wynajęcia w Mysłowicach, woj. śląskie. Oferta skierowana dla osób, którzy cenią ciszę, spokój oraz prywatność. Do wynajęcia nowoczesny, komfortowy, 2-pokojowy apartament o pow. 54,25 m2 położony na I piętrze w 3-kondygnacyjnym, niskim bloku, w nowym budownictwie, na ogrodzonym i strzeżonym Osiedlu Park Chopina.

Wokół zieleń cisza i spokój, plac zabaw. Klatka schodowa zadbana.
Rozkład pomieszczeń:
– Pokój 1
– Pokój z aneksem kuchennym
– Łazienka z wc
– Przedpokój
– taras 44,92 m2
Koszty wynajęcia to 1 600 zł plus czynsz ok 480 zł. Kaucja zwrotna 3000 zł. Apartament wykończony w bardzo wysokim standardzie, z najwyższej klasy materiałów. Na wyposażeniu mieszkania między innymi : meble kuchenne w zabudowie, lakierowane fronty, na podłogach gres polerowany, piec, płyta indukcyjna, okap. Lokal umeblowany wraz ze sprzętem agd. Apartament świeżo wykończony, nigdy wcześnie nie zamieszkiwany. Lśni nowością. Serdecznie zapraszam na oględziny. Lokalizacja dla wymagających. Bardzo dobra komunikacja w kierunku Katowic, Sosnowca. W pobliżu: przystanek autobusowy, szkoła, sklepy, przedszkole. Gorąco zapraszam do obejrzenia. Oferta godna uwagi. Gorąco polecamy. Zapewniamy obsługę notarialną i pomagamy w uzyskaniu kredytu. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Serdecznie zapraszam na oględziny. (116-876)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 503 024 999

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Zalecamy jej weryfikację.

Data publikacji: 30-01-2014
Print Friendly, PDF & Email