Mielno apartament na sprzedaż

Stylowy, 3-pokojowy apartament o pow. 53,71 m2 na III piętrze w 4-kondygnacyjnym budynku apartamentowym położonym niemalże w centrum Mielna, a jednocześnie w strefie spokojnej i cichej blisko morza za cenę 446 730 m2.
Rozkład pomieszczeń:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– łazienka
– taras
– ogród.

Apartament z ogrodem. W budynku znajduje się tylko 12 apartamentów, wykończonych pod klucz w wysokiej jakości materiałach (drewniane podłogi, drzwi wewnętrzne w naturalnej okleinie, płytki ceramiczne w łazienkach. Kuchnia wyposażona w meble i sprzęt AGD, łazienka z pełna armaturą. Do każdego apartamentu miejsce postojowe na chronionym i pięknie zagospodarowanym wśród sosen terenie. Podana cena jest ceną netto, VAT 8%. Oferta bardzo atrakcyjna ze względu na położenie i standard wykończenia. (067-396)

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 608 621 626
e-mail: chlebanowski@wgn.pl

Data publikacji: 02-04-2014
Print Friendly, PDF & Email