Mielno apartament na sprzedaż

Apartament na sprzedaż w Mielnie, nad morzem. Oferta przeznaczona dla bardzo wymagających klientów, którzy cenią komfort, luksus i wygodę. Piękny, nowoczesny, 2-pokojowy apartament o pow. 65,16 m2 położony na I piętrze w 4-kondygnacyjnym budynku z 2012 roku za cenę 446 467 zł.

Lokal w najnowszej inwestycji apartamentowej położonej 80 metrów od morza, z tarasem widokowo rekreacyjnym usytuowanym na dachu budynku, przepięknym widokiem na Bałtyk, zielonym atrium wewnętrznym, restauracją i gabinetami odnowy biologicznej oraz recepcją. Mieszkanie apartamentowe, zlokalizowane na pierwszym piętrze apartamentowca od strony morza. Składa się z eleganckiego salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Powierzchnia użytkowa apartamentu wynosi 65,16m2, powierzchnia balkonu wynosi 5,18m2. Przy budowie apartamentowca wykorzystywano tylko najwyższej klasy materiały. W budynku funkcjonują 2 cichobieżne windy. Teren wokół budynku starannie rozplanowany i urządzony, z miejscami parkingowymi i garażami, ciągami komunikacyjnymi i dużą przestrzenią zieleni. Obiekt ogrodzony, zamknięty, monitorowany oraz dodatkowo pod nadzorem agencji ochrony. Oferta godna polecenia ze względu na atrakcyjną cenę, bardzo przyjazną i sprzyjającą wypoczynkowi koncepcję zagospodarowania całego obiektu, jak również bliskość plaży i urokliwy klimat nadmorskiego Sarbinowa. Obiekt oddany do użytku, istnieje możliwość zakupu apartamentu umeblowanego i wyposażonego oraz udostępnienia operatorowi w celu uzyskiwania dochodów z najmu w sezonie jak i poza nim. Podana cena jest ceną netto, VAT 8%. (067-158)

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 608 621 626
e-mail: chlebanowski@wgn.pl

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Zalecamy jej weryfikację.

Data publikacji: 18-01-2014
Print Friendly, PDF & Email