Międzyrzecz apartament do wynajęcia

Na wynajem ładny, 3-pokojowy, 2-poziomowy apartament o pow. 130 m2 położony na III piętrze, w zabytkowym budynku z lat międzywojennych za cenę 1 300 zł/m-c.
Lokal bezczynszowy.

Rozkład pomieszczeń:
– przedpokój
– gabinet
– łazienka
II POZIOM:
– bardzo duży salon
– aneks kuchenny
– łazienka
– sypialnia.

Wystrój mieszkania w pełni dostosowany do architektury budynku oraz do jego wnętrza. Zastosowane nowoczesne elementy zabudowy tworzą niesamowity klimat. Ciepło i estetyka są głównymi walorami. Apartament w pełni umeblowany z sprzętem AGD i RTV. W cenie możliwość korzystania z zamkniętego podwórka, z części wspólnych budynku. Ogrzewanie budynku z centralnego pieca. Najemca nie ponosi kosztów. Opłaty za wynajem to koszt wynajmu w kwocie 1 300 zł miesięcznie oraz koszty zużycia wody i energii elektrycznej. Wymagana kaucja w wysokości jednomiesięcznej opłaty stałej. Preferowany wynajem długoterminowy, min. 6 miesięcy. Apartament dla konesera, jak i również dla rodziny. Ze względu na idealne doświetlenie może być wykorzystane jako pracownia fotograficzna, malarska itp. Polecamy także dla obcokrajowców, którzy przebywają na terenie powiatu międzyrzeckiego. Nie mieszkasz w blokowisku lecz w apartamencie dostosowanym do Twoich potrzeb i wymagań.
Dogodna lokalizacja, w pobliżu sieć handlowa oraz wiele innych instytucji użyteczności publicznej. W odległości około 200 m park. Zainteresowanym klientom zapewniamy pełną obsługę i pomoc w wynajmie lokalu. Zapraszam na prezentację w ustalonym wcześniej terminie. (130-949)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 511 709 037
e-mail: jacko@wgn.pl

Data publikacji: 24-03-2014
Print Friendly, PDF & Email