Lubin apartament na sprzedaż

Na sprzedaż ładny, 2-pokojowy apartament o powierzchni 64,10 m2 położony na parterze, w 5-kondygnacyjnym budynku, w miejscowości Lubin (woj. dolnośląskie) za cenę 245 000 zł.
Wysoki standard.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– sypialnia

– garderoba

– łazienka

– wc

– kuchnia

– logga.

W apartamencie dokonany został gruntowny remont i zmieniono rozkład pomieszczeń, dzięki czemu uzyskano duże otwarte przestrzenie. Poza przestronnym salonem, do dyspozycji pozostaje sypialnia z dwoma wejściami, zabudowana loggia, którą można przekształcić w miejsce do pracy biurowej w domowym zaciszu. Duża łazienka z wanną z hydromasażem i osobno toaleta. Ponadto garderoba z zabudowanymi szafami oraz jasna kuchnia w zabudowie. Do lokalu przynależy piwnica. W apartamencie zadbano o staranne i wysokiej jakości wykończenie przy użyciu dobrej jakości materiałów. Istnieje możliwość pozostawienia całości wyposażenia za dodatkową kwotę. Cena: 245 000 zł (do negocjacji) 40 000 zł za wyposażenie. Czynsz: 460 zł. Oferujemy atrakcyjne cenowo kredyty hipoteczne i gotówkowe. Zapraszamy! (094-540)

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66. 1. Kodeksu Cywilnego. Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane opisy nie zawierają niedoskonałości, dlatego też nie mogą być one podstawą do ewentualnych roszczeń. Dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających, w związku z czym zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 76 742 74 60

Tel. +48 518 013 569

Data publikacji: 16-10-2014
Print Friendly, PDF & Email