Kwidzyn apartament na sprzedaż

Do sprzedaży bardzo ładny, jasny, 4-pokojowy apartament o pow. 103,33 m2 położony na I piętrze, w kamienicy, na os. Hallera, w Kwidzynie za cenę 260 000 zł.

Rewelacyjna okazja. Możliwość pozostawienia wszystkich mebli. Wszystkie okna PCV nowego typu, wymieniono instalacje na nowe, całość wyremontowana. Połączono nowoczesne rozwiązania ze stylowym wykończeniem, pozostawiając elementy kamieniczne takie jak duże, dające mnóstwo światła, okna czy drewniane solidne drzwi. Mieszkanie rozkładowe, do wszystkich pomieszczeń wejście jest bezpośrednio z przedpokoju.

Rozkład pomieszczeń:
– 4 pokoje
– kuchnia
– jadalnia
– łazienka
– korytarz
– garderoba

W pokojach podłoga wykonana z deski sosnowej. Ściany malowane, w jednym pokoju tapeta. W najmniejszym pokoju aktualnie zrobiono garderobę. Pomieszczenie jest jednak na tyle duże, że z powodzeniem można zrobić tam sypialnię, pokój dla dziecka, bibliotekę czy gabinet. W drugiej sypialni znajdują się dwa okna. Pomieszczenie jest duże, utrzymane w stonowanych kolorach ziemi. Kolejny pokój wykorzystano na salon. Również posiada dwa okna. Wejście do kolejnej sypialni z salonu lub bezpośrednio z korytarza. Pomieszczenie z wyjściem na balkon, na wyposażeniu szafa i podwójne ogromne łóżko. Podłoga na korytarzu oraz w kuchni i jadalni wykonana z paneli szwedzkich. Kuchnia otwarta na jadalnię. Na wyposażeniu zestaw szafek drewnianych, kuchenka gazowa oraz lodówka Amica. Nad blatami kafle; wejście do małej spiżarki. Jadalnia oraz z kuchnia z oknem. W jadalni solidny drewniany stół i 4 krzesła. Możliwość powiększenia kuchni kosztem jadalni. Łazienka wykonana w kaflach z dekorami, częściowo malowana. Na wyposażeniu wanna, umywalka, WC, lustro oraz miejsce na pralkę. W łazience jest okno. Ogrzewanie gazowe. Wszystkie meble stanowiące wyposażenie mogą zostać po uzgodnieniu z Właścicielami. Mieszkanie jest bardzo komfortowe i dobrze zlokalizowane. W pobliżu punkty handlowe, szpital, sklepy, urzędy, przychodnia, apteka.Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. Klient kupujący nie płaci prowizji – prowizję płaci wyłącznie sprzedający. (128-819)

Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 603 70 55 85
Tel. +48 55 277 65 09

Data publikacji: 04-03-2014
Print Friendly, PDF & Email