Kołobrzeg apartament na sprzedaż

Do sprzedaży umeblowany i wyposażony w sprzęt RTV i AGD apartament 2-pokojowy o pow. 72,50 m2 położony na II piętrze w 6-kondygnacyjnym budynku, nad morzem za cenę 427 750 zł.
Komfortowy wypoczynek i tylko 70 m do plaży, na tarasie własnego apartamentu, w otoczeniu zieleni, w zdrowym nadmorskim mikroklimacie,wszystko to ma zagwarantowane przyszły nabywca.

Rozkład pomieszczeń:
– duży salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka z kabiną prysznicową.

Budynek wykonany jest z najlepszych materiałów, w zgodzie z naturą chronionego krajobrazu, każdy apartament wykonano pod klucz. Z pokoju jest wyjście na taras o powierzchni 7,22 m2. Całość zabudowy, budynek oraz otoczenie jest bardzo starannie wykonane i zagospodarowane, tworząc harmonijną całość z pobliską plażą i parkiem, zapewniając wspaniałe warunki do pełnego, komfortowego wypoczynku całej rodziny. Apartament można zgłosić zarządcy do wynajmu, co przy znakomitej lokalizacji i rozbudowanej funkcji sanatoryjno-wypoczynkowej obiektu zapewnia duże zainteresowanie apartamentem przez cały rok. Podana cena jest ceną netto. (067-290)

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 608 621 626
e-mail: chlebanowski@wgn.pl

Data publikacji: 31-03-2014
Print Friendly, PDF & Email