Katowice apartament na sprzedaż

Do sprzedaży ekskluzywny, 4-pokojowy apartament o pow. 120 m2 położony na II piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku, na zamkniętym, strzeżonym osiedlu, w Katowicach za cenę 820 000 zł.
Ligota Park jest prestiżowym kompleksem mieszkalnym, zlokalizowanym pomiędzy dwiema najbardziej zielonymi i modnymi dzielnicami Katowic – Ligotą oraz Brynowem. Zaletą osiedla jest lokalizacja, która umożliwia wygodny dojazd do centrum Katowic, centrów usługowych i handlowych, jak również szybki dojazd do trasy A4 czy drogi krajowej nr 86. Dla osób uprawiających aktywny wypoczynek istotnym atutem jest sąsiedztwo dwóch parków wypoczynkowych – Parku Kościuszki i Doliny Trzech Stawów.

Rozkład pomieszczeń:
– kuchnia
– jadalnia
– duży salon
– przestronna sypialnia
– garderoba
– gabinet
– przedpokój
– łazienka z wc.
Do apartamentu przynależy również ogród zimowy. Lokal zaprojektowany przez architektów, umeblowany luksusowymi meblami i sprzętem AGD najwyższej jakości.
Apartament przeznaczony dla osób ceniących luksus i wygodę. Cena do negocjacji. Obejmuje komórkę lokatorską i miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 881 449 881
e-mail: m.jachowski@wgn.pl

Data publikacji: 09-07-2014
Print Friendly, PDF & Email