Karpacz apartament na sprzedaż

Na sprzedaż duży, 4-pokojowy apartament o powierzchni 124 m2 położony na I piętrze, w 3-kondygnacyjnej, odrestaurowanej kamienicy, w Karpaczu za cenę 620 000 zł.
Apartament rozkładowy po gruntownym remoncie w 2007 roku. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI, POŚREDNIK WYNAGRADZANY JEST PRZEZ SPRZEDAJĄCEGO.

Rozkład pomieszczeń:
– 3 wewnętrzne ganki/loggie ocieplone od wewnątrz
– jasna kuchnia (dobrej klasy sprzęt AGD (Candy, Gorenje)
– duża, jasna i przestronna łazienka
– 2 duże, wygodne sypialnie
– salon.

Wysokość sufitów 3 m. Salon i kuchnia połączone są z jednym z ganków, w którym zrobiona jest część jadalniana. Z tego miejsca rozciąga się bardzo ładny widok na Karkonosze.
W każdym pomieszczeniu wiszą, robione ręcznie na specjalne zamówienie, witrażowe żyrandole. CAŁE WYPOSAŻENIE MIESZKANIA ZOSTAJE I JEST W CENIE SPRZEDAŻY! Budynek, który został wybudowany z cegły jest wyremontowany i jego obecny stan jest dobry. Ma przeprowadzone wszystkie przeglądy techniczne, m.in. komina oraz jest ubezpieczony. Usytuowany w samym centrum Karpacza – 200 m od głównego deptaka miasta. W jego sąsiedztwie znajdują się prywatne posesje jak również pensjonaty. Od podwórka sąsiaduje ze stadionem miejskim do piłki nożnej, który będzie przebudowywany i zostanie obiektem treningowym FIFA, na którym mają trenować drużyny z całej Europy. CAŁE WYPOSAŻENIE MIESZKANIA ZOSTAJE I JEST W CENIE SPRZEDAŻY!

ZAPEWNIAMY PEŁNĄ, PROFESJONALNĄ OBSŁUGĘ NOTARIALNĄ ORAZ DZIĘKI WSPÓŁPRACY Z 25 BANKAMI POMAGAMY W NEGOCJOWANIU JAK NAJNIŻSZEJ RATY KREDYTU PRZY ZAKUPIE TEJ I INNYCH NIERUCHOMOŚCI, JAK RÓWNIEŻ SKORZYSTANIE Z NASZEJ OFERTY KREDYTOWEJ WTEDY GDY NIE KUPUJECIE PAŃSTWO NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. POMAGAMY RÓWNIEŻ W UZYSKANIU KREDYTU NA BUDOWĘ LUB REMONT NIERUCHOMOŚCI. ZA ZAKUP TEJ I INNYCH NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. (151-112)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 75 75 444 44
Tel. +48 793 911 209

Data publikacji: 12-07-2014
Print Friendly, PDF & Email