Gorzów Wielkopolski apartament na sprzedaż

Do sprzedaży 3-pokojowy apartament o pow. 76,78 m2 położony na II piętrze, w 4-kondygnacyjnej kamienicy z 1920 roku, w centrum Gorzowa Wielkopolskiego za cenę 209 000 zł.
Apartament naprawdę wyjątkowy, ponieważ jest już po kapitalnym remoncie. Kupując go, nie trzeba się martwić o duże koszta związane z remontem. W listopadzie został zamontowany nowy piec dwu-funkcyjny. W całym lokalu jest nowa instalacja elektryczna, nowa instalacja wodno-kanalizacyjna, gazowa oraz grzewcza.

Rozkład pomieszczeń:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka

W pokojach ściany malowane, na podłogach położono panele. Okna PCV z roletami wewnętrznymi. Kuchnia w zabudowie dębowej – w cenie wraz ze sprzętem AGD. W łazience glazura i terakota, jak i również na podłogach w przedpokoju oraz w kuchni. Całość prezentuje się świetnie dlatego warto ocenić całość osobiście. Okolica bardzo rozwojowa – w sąsiedztwie znajduje się dużo Szkół, Urzędów. Dość blisko znajduje się Amfiteatr, park, mnóstwo sklepów i punktów usługowych. Koło budynku parking. Lokal posiada czystą hipotekę.Zapraszam na Prezentację ! Zapewniam gwarancję bezpieczeństwa Twojej transakcji. (130-948)

Informacje dotyczące Nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczenia sprzedającego. Oferta ma charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych zawartych w KC. Klientom zainteresowanym zakupem Nieruchomości WGN Kredyty zapewnia również pełną ,profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. Zapraszam na prezentację w ustalonym wcześniej terminie.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 669 562 330
e-mail: kazus@wgn.pl

Data publikacji: 01-08-2014
Print Friendly, PDF & Email