Gdańsk apartament na wynajem

Apartament na wynajem w Gdańsku. Oferta przeznaczona dla bardzo wymagających klientów, którzy cenią komfort, luksus i wygodę. Komfortowy, ekskluzywny, 3-pokojowy apartament o pow. 128 m2 położony na II piętrze w 4-piętrowej kamienicy, w Gdańsku za cenę 5 000 zł/m-c.


Rozkład pomieszczeń:
– 3 pokoje (w tym jeden przechodni pełniący funkcję jadalni)
– łazienka z WC (wejście przez jedną z sypialni)
– osobne WC
– umeblowana kuchnia
– wydzielona część odpoczynkowa z barkiem
– przedpokój.
Apartament jest całkowicie wyposażony. W kuchni meble w zabudowie, kuchenka gazowo-elektryczna z piekarnikiem, okap oraz lodówka. Łazienka z oknem, wykafelkowana, z ubikacją, umywalką oraz prysznicem z hydromasażem. W osobnym WC toaleta oraz umywalka. W pokojach podłoga szwedzka, wytapetowane ściany, łóżka dwuosobowe, komody, żyrandole. W jadalni znajduje się owalny stół i 8 krzeseł do kompletu.
Zachęcamy do umówienia się na oglądanie lokalu. (087-993)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 58 350 96 25
Tel. +48 793 360 441

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Zalecamy jej weryfikację.

Data publikacji: 01-02-2014
Print Friendly, PDF & Email