Elskluzywny Apartament Wrocław Biskupin

Do sprzedania luksusowy, dwupoziomowy apartament do indywidualnego wykończenia, w inwestycji Apartamenty Dąbie.
Apartamenty Dąbie zostały wybudowane w 2010 r. w najładniejszej dzielnicy Wrocławia, na Biskupinie przez wrocławskich deweloperów Temar i Mój Dom.

Inwestycja została zrealizowana z dbałością o każdy element architektoniczny, materiały wykończeniowe budynku, poszczególnych apartamentów oraz części rekreacyjnych zaspokoją najbardziej wyszukany gust. Apartamenty Dąbie to przede wszystkim prestiż, luksus i nowy styl życia.
Przedmiotowy apartament to przestronny, klimatyzowany lokal składający się z dwóch poziomów, gdzie na pierwszej kondygnacji usytuowane jest salon, 2 pokoje, oddzielna kuchnia z możliwości połączenia z salonem, duża łazienka, przestronny przedpokój. Poziom drugi to antresola o pow. ok. 63 mkw. Na antresoli można zaprojektować drugą łazienkę i przynajmniej dwie sypialnie lub zaaranżować tę przestrzeń w inny, indywidualny sposób np. jako miejsca do pracy.
Na drugiej kondygnacjach z mieszkania jest wejście na taras, natomiast przy pokoju dziennym – salonie i kuchni usytuowany jest spory balkon – taras.
Podgląd na rzut apartamentu w załączeniu oferty.

Ta luksusowa oferta sprzedaży apartamentów w wysokim standardzie wykończenia obejmuje lokale z przynależnym jednym lub dwoma tarasami oraz balkonem lub ogródkiem.
Niewątpliwe walory rozwiązań projektowych to duże przeszklenia okien wraz z zamontowanymi okiennicami, stolarka drewniana najwyższej jakości, podłączenia klimatyzacyjne, ogrzewanie podłogowe, instalacja do kominka, indywidualny monitoring kosztów użytkowania mediów i wiele innych nowoczesnych udogodnień technicznych.
Do dyspozycji mieszkańców zaprojektowano w Apartamentach Dąbie część rekreacyjną: stylowy lounge club, ekskluzywny klub fitness z sauną fińską i parową oraz solarną oazą, siłownię i jacuzzi.
Do apartamentu można dokupić miejsce postojowe lub zamykany garaż. Garaże i miejsca postojowe zlokalizowane są pod budynkiem.

Ceny indywidualnie negocjowane. W ofercie posiadamy inne apartamenty w metrażu od 60 do 180 m2, dwu i trzy pokojowe lub trzy pokojowe z dodatkowa antresolą.

Cena sprzedaży: 1393992zł

Cena za 1m2: 9350zł

Powierzchnia: 149m2

Nr oferty: 10-2710

Kontakt: 071 337 84 21

Data publikacji: 18-11-2013
Print Friendly, PDF & Email