Częstochowa apartament na sprzedaż

Na sprzedaż komfortowy, ekskluzywny, 3-pokojowy apartament o pow. całk. 104 m2 położony na III piętrze w 3-kondygnacyjnym budynku, w centrum Częstochowy za cenę 299 000 zł.
Apartament z 2003 r. położony w gruntownie wyremontowanej kamienicy. Powierzchnia użytkowa – 78 m2 (bardzo duża przestrzeń).

Rozkład pomieszzeń: duży salon + duża kuchnia wyposażonej w sprzęt AGD i meble + duża jadalnia (pierwotnie miał być pokój) + hol + łazienka + sypialnia + schowki i garderoba + balkon.

Przemyślane rozwiązania instalacji pozwalają wydzielić cztery osobne pokoje. Wysokiej klasy i gustownie dobrane materiały tworzą bardzo miłą i komfortową atmosferę. Niskie koszty utrzymania, czynsz z funduszem remontowym wynosi tylko 200 zł. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe na wewnętrznym podwórzu oraz piwnica.
Pełna własność z Księgą Wieczystą i udziałem w gruncie. W zakresie obsługi kredytowej nasz doradca bezpłatnie i w krótkim czasie przeanalizuje dla Państwa ofertę kredytową kilkunastu banków, przygotuje analizę porównawczą, dopasuje najdogodniejszy wariant do sfinalizowania transakcji oraz oszczędzając Państwa czas wykona wszelkie formalności niezbędne do uzyskania kredytu. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: licencja nr 16762. (064-1070)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 792 670 202
e-mail: czestochowa@wgn.pl

Data publikacji: 31-03-2014
Print Friendly, PDF & Email