Bielsko-Biała apartament na sprzedaż

Do sprzedaży nowoczesny, 2-poziomowy loft o pow. 136 m2 (łącznie z antresolą) położony na V piętrze w 6-kondygnacyjnym budynku, w centrum za cenę 980 000 zł.
Do 3-pokojowego apartamentu przynależy taras o pow. 80 m2. Jasne, przestronne  i nowoczesne wnętrze – wykonane z materiałów najwyższej jakości – zaprojektowane zostało przez architekta.  Z okien i tarasu rozciąga się niesamowity widok na panoramę Bielska i Beskidów. Lokal przeobrażony ze stuletniej fabryki. Inwestycja zrealizowana na terenie zamkniętym z własnym parkingiem i garażami. W budynku znajduje się duża panoramiczna winda, przestronne wyremontowane klatki schodowe. Dominuje szkło bezramowe, kamień naturalny, drzewo teakowe, beton. W dwukondygnacyjnym apartamencie zaprojektowano strefę dzienną, wypoczynkową i techniczną. Centralnym elementem wnętrza jest zamknięty, podgrzewany basen z przeciwprądem, z którego dzięki przeszklonej ścianie, pływający podziwia miasto i góry. Do obsługi basenu zaprojektowano dużą szklaną łazienkę z natryskiem i zrzutem ubrań do położonej poniżej pralni. Na piętrze/antresoli znajdują się dwie niezależne sypialnie z wyjściem na górne tarasy. Na parterze utworzono przestronny, wysoki salon z kominkiem, otwartą kuchnią i wielkim oszklonym oknem z wyjściem na taras. Pomieszczenia są klimatyzowane, a nowoczesna instalacja elektryczna zintegrowana została z centralną jednostką, co pozwala na stworzenie scen świetlnych i obsługę lamp za pomocą pilota. Zamontowano ogrzewanie podłogowe i konwekcyjne zasilane z własnej kotłowni gazowej, podłączonej do systemu solarnego podgrzewającego basen. Do apartamentu przynależą dwa pomieszczenia gospodarcze oraz garaż. NIEPOWTARZALNA OFERTA, GORĄCO POLECAMY. Pomagamy w uzyskaniu kredytu. Licencja zawodowa nr 9880. (063-13156)

Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianom.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 32 204 70 18
Tel. +48 691 951 931

Data publikacji: 19-03-2014
Print Friendly, PDF & Email