Białystok apartament na sprzedaż

Do sprzedaży wyjątkowy, 6-pokojowy apartament o pow. 157 m2 położony na I piętrze w 4-kondygnacyjnym budynku z cegły, w dzielnicy Antoniuk za cenę 399 000 zł.

Apartament dwupoziomowy. Wyjątkowym atutem nieruchomości jest kominek, który znajduje się w pokoju dziennym. Wnętrze wykończone ze szczególną starannością, podłogi wykończone panelem oraz marmurem. W cenie kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętem AGD (kuchenka, piekarnik, okap). Do apartamentu przynależy również podwójna piwnica z suchą sauną fińska, oraz z prysznicem. Apartament z alarmem.

Rozkład pomieszczeń:
I POZIOM:
– kuchnia
– jadalnia
– pokój dzienny
– sypialnia
– przedpokój
– WC
II POZIOM:
– 3 niezależne sypialnie (w tym jedna z prywatną łazienką, z jacuzzi)
– łazienka gościnna.
Do apartamentu przynależą 2 balkony. Wnętrze wykończone ze starannością, ściany malowane oraz tapetowane, na podłogach panel, terakota oraz marmur. Istnieje możliwość zakupu garażu na 2 auta, o powierzchni 35m2 – otwierany jedną bramą garażową – w cenie 30 000 zł. Usytuowanie nieruchomości zapewnia szybki dojazd do centrum miasta, w bliskim sąsiedztwie znajdują się wszystkie potrzebne punkty sklepy, szkoły, galeria Antoniuk, przystanki autobusowe. Zapraszamy na prezentację oraz bezpłatne konsultacje kredytowe z 26 banków. (131-171)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 856 610 072
Tel. kom.: 531 77 12 13
e-mail: domanowska@wgn.pl

Data publikacji: 16-02-2014
Print Friendly, PDF & Email