Apartament Wrocław Biskupin Apartamenty Dąbie

Do sprzedaży ekskluzywny apartament tarasem i indywidualnym ogródkiem w inwestycji Apartamenty Dąbie na zielonym wrocławskim Biskupinie.

Niewątpliwymi atutami lokalu są duże przeszklenia okien wraz z zamontowanymi okiennicami, stolarka drewniana najwyższej jakości, podłączenia klimatyzacyjne, ogrzewanie podłogowe, instalacja do kominka, indywidualny monitoring kosztów użytkowania mediów i wiele innych nowoczesnych udogodnień technicznych.
Przedmiotowy apartament, to klimatyzowany, trzy pokojowy lokal z kuchnią otwartą na salon, łazienką, osobnym WC oraz przestronnym przedpokojem. Przy pokoju dziennym usytuowano taras o pow. ponad 23 m2 wraz z ogródkiem, tzw. tarasem zielonym o pow. ok. 24 m2.
Podgląd na rzut apartamentu w załączeniu oferty.
Do apartamentu można dokupić miejsce postojowe lub zamykany garaż. Garaże i miejsca postojowe zlokalizowane są pod budynkiem .

Apartamenty Dąbie zostały wybudowane w 2010 r. w najładniejszej dzielnicy Wrocławia, na Biskupinie przez wrocławskich deweloperów Temar i WPBM Mój Dom.
Inwestycja została zrealizowana z dbałością o każdy element architektoniczny, materiały wykończeniowe budynku, poszczególnych apartamentów oraz części rekreacyjnych zaspokoją najbardziej wyszukany gust.
Apartamenty Dąbie to przede wszystkim prestiż, luksus i nowy styl życia.
Do dyspozycji mieszkańców zaprojektowano w Apartamentach Dąbie również część rekreacyjną: stylowy lounge club, ekskluzywny klub fitness z sauną fińską i parową oraz solarną oazą, siłownię i jacuzzi.
Ceny indywidualnie negocjowane. W ofercie posiadamy inne apartamenty w metrażu od 60 do 180 m2, dwu i trzy pokojowe lub trzy pokojowe z dodatkową antresolą.

Cena sprzedaży: 890205zł

Cena za 1m2: 8500zł

Powierzchnia: 105m2

Nr oferty: 10-2697

Kontakt: 071 337 84 21

 

Data publikacji: 12-11-2013
Print Friendly, PDF & Email