Apartament we Wrocławiu, Klecina

Do sprzedaży luksusowy apartament 3-pokojowy o powierzchni 62,50 m2 położony na III piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 2002 roku, w dzielnicy Klecina, we Wrocławiu za cenę 378 000 zł.
Apartament bardzo komfortowy, przestronny, w pełni rozkładowy. Miejsce postojowe w garażu w cenie.

Rozkład pomieszczeń: salon + balkon + kuchnia + łazienka + sypialnia + gabinet/pokój dla dziecka + garderoba

Apartament nie wymaga nakładów finansowych. Apartament przytulny, z bardzo dużym potencjałem, położony w bardzo spokojnej okolicy, ale jednocześnie w niedalekim sąsiedztwie węzła komunikacyjnego. W pobliżu: sklepy, przedszkola, plac zabaw dla dzieci, ośrodek zdrowia, przystanki autobusowe, tereny zielone. Założona księga wieczysta. Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą

w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-452)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 71 786 42 40

Tel. +48 696 436 549

e-mail: m.pakula@wgn.pl

Data publikacji: 14-04-2015
Print Friendly, PDF & Email