Apartament we Wrocławiu, Brochów

Do sprzedaży słoneczny, 2-pokojowy, luksusowy apartament o powierzchni 55,90 m2 położony na IV piętrze, w 6-kondygnacyjnym budynku z 2000 roku, w dzielnicy Brochów, we Wrocławiu za cenę 280 000 zł.
Wysoki standard wykończenia, na podłogach jasne, dobrej jakości panele, okna drewniane, wysokiej klasy meble kuchenne, drzwi antywłamaniowe. Apartament w pełni wyposażony.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– 2 sypialnie

– garderoba

– kuchnia

– łazienka

– przedpokój.

Budynek z 2000 roku, ogrodzony z miejscami parkingowymi dla mieszkańców. Wjazd przez bramę automatyczną na pilota. Teren wokół budynku monitorowany. Na parterze budynku znajdują się pomieszczenia w których można zostawić rower, wózek dla dziecka itp. Do apartamentu przynależy komórka lokatorska o powierzchni około 8m2. Miesięczny czynsz wynosi około 300 zł. Odległość od centrum miasta to zaledwie 6 km. Dobre połączenia komunikacją miejska. Na terenie Brochowa znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, bank, poczta, kościół, szpital, dwie przychodnie, liczne sklepy oraz lokale usługowe. Sprzedaż bezpośrednia: kupujący nie płaci prowizji. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Sprzedający. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (014-15528)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 71 337 84 15

Tel. +48 723 477 780

e-mail: k.jaworska@wgn.pl

Data publikacji: 10-02-2015
Print Friendly, PDF & Email