na zdjęciu luksusowe wnętrze apartamentu do wynajęcia we Wrocławiu

Apartament we Wrocławiu

Luksusowy apartament do wynajęcia za 6 500 złotych miesięcznie we Wrocławiu. Apartament rozciąga się na imponującej powierzchni 89,44 metrów kwadratowych. Drugie piętro. Kamienica na Starym Mieście. Cztery pokoje.
Apartament o bardzo nowoczesnym wnętrzu. Gustowne i estetycznie wykonany oświetlenie, które nadaję niesamowity klimat. Internet Wi-Fi i TV w cenie najmu.

Rozkład pokoi w apartamencie:
– salon
– kuchnia
– 3 pokoje
– łazienka z wc
– osobne wc
– hol
– komunikacja
– garderoba.

Apartament doskonale nadaje się dla menadżerów firm, kadry kierowniczej i rodzin poszukujących wysokiego standardu w jak najlepszej lokalizacji. Wynajem bezpośredni. Najemca nie płaci prowizji. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa wynajmujący. Preferowany długotrwały najem, co najmniej 12 miesięcy.

Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15039)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 21
Tel. +48 502 266 024

Data publikacji: 31-10-2016
Print Friendly, PDF & Email