zdjęcie przedstawia wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży we Wrocławiu

Apartament we Wrocławiu

Ekskluzywny apartament na sprzedaż we Wrocławiu. Apartament w cenie 425 000 zł. Powierzchnia apartamentu to 82,59 mkw. Apartament składa się z 3 pokoi. Piąte piętro. Budynek z 2000 roku na Krzykach.
Luksusowe wnętrze oraz prestiżowa lokalizacja to dwa największe atuty tego apartamentu. Apartament mieści się w bliskich okolicach znanej we Wrocławiu galerii handlowej.
W skład apartamentu wchodzą następujące pomieszczenia:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– łazienka
– wc
– garderoba (szafa w zabudowie)
– przedpokój

Znakomita lokalizacja – wokół apartamentu tereny zielone oraz liczne miejsca postojowe. Ponadto blisko sklepy, przychodnie lekarskie oraz przystanki komunikacji miejskiej (zarówno autobusowe, jak i tramwajowe). Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont apartamentu. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-756)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549

Data publikacji: 15-10-2016
Print Friendly, PDF & Email