zdjęcie przedstawia salon z kominkiem w apartamencie do sprzedaży we Wrocławiu

Apartament we Wrocławiu

Luksusowy apartament na sprzedaż za 799 999 zł we Wrocławiu. Apartament rozciąga się na imponującej powierzchni 105,37 metra kwadratowego. Pięć pokoi. Dwie kondygnacje (II i III piętro).
Sprzedaż bezpośrednia: kupujący nie płaci prowizji! Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa sprzedający. Cena do negocjacji.

Bryła architektoniczna budynku zachowana w stylu modernistycznym. Do apartamentu przynależy garaż (21,76 m2). Główną zaletą apartamentu jest jego prestiżowa lokalizacja – apartament mieści się w słynnej inwestycji na Krzykach. Wokół spokój, cisza, dużo zieleni (Przystań Zwierzyniecka, Park Szczytnicki, Ogród Japoński, Ogród Zoologiczny, Hala 100-lecia).

Rozkład pokoi w apartamencie:
na KONDYGNACJI 1: kuchnia + salon + pokój/jadalnia + przedpokój + sypialnia + łazienka
na KONDYGNACJI 2: 2 sypialnie + taras + garderoba + łazienka z wc

Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15772)

Kontakt:
e-mail: teresa.michniak@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 11
Tel. +48 603 779 141

Data publikacji: 01-09-2016
Print Friendly, PDF & Email