Apartament w Warszawie, Sadyba

Na sprzedaż 4-pokojowy, luksusowy apartament o powierzchni 130 m2 położony na II piętrze, w 3-kondygnacyjnej, powojennej kamienicy z 1950 roku, w dzielnicy Sadyba, w Warszawie za cenę 1 000 000 zł.
Apartament umeblowany. W okolicy znajdują się domki jednorodzinne, stare kamienice, rezerwat przyrody i jeziorko z plażą. Nad dzielnicą opiekę sprawuje konserwator zabytków.

Rozkład pokoi:

salon

– 3 sypialnie

– balkon

– jadalnia

– kuchnia

– pomieszczenie gospodarcze

– wc

salon kąpielowy.

Włoskie kafle i armatura Kludi. W całym apartamencie znajduje się wiele schowków. Apartament został wykończony w bardzo wysokim standardzie, na podłogach położony jest parkiet, w pokoju dziennym z orzecha kanadyjskiego. W salonie i pokoju gościnnym zamontowano wysokiej klasy klimatyzację. Do lokalu przynależy ogród. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum. Apartament położony jest w miejscu do którego nie dociera stołeczny zgiełk i hałas a jednocześnie dojazd do centrum zajmuje ok. 15 minut. Apartament idealnie nadaje się dla rodziny z dziećmi, która ceni sobie spokój przedmieść a jednocześnie nie chce tracić cennego czasu na dojazd do pracy. Gorąco polecam. (126-3466)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 862 460

Data publikacji: 07-04-2015
Print Friendly, PDF & Email