zdjęcie przedstawia luksusowy salon w apartamencie do sprzedaży w Warszawie

Apartament w Warszawie

Ekskluzywny apartament do sprzedaży za 1 390 000 zł w Warszawie. Apartament rozciąga się na 88,30 metra kwadratowego powierzchni. Czwarte piętro. Trzy pokoje. Kamienica. Dzielnica – Śródmieście.
Apartament składa się z: salonu + kuchni + przedpokoju + 2 sypialni + łazienki + balkonu.

Apartament kompletnie wyposażony i umeblowany. Są nawet naczynia, pościel i ręczniki. Apartament o bardzo nowoczesnym wnętrzu, niezwykle funkcjonalnym i komfortowym. Luksusu dodaje zainstalowana klimatyzacja. Ciekawostką jest dodatkowy kran z źródlaną wodą oligoceńską zapewnia stały i niesłychanie wygodny dostęp do wody mineralnej.

Nobilitująca lokalizacja – apartament znajduje się w centrum stolicy, zaledwie 3 minuty spacerem od metra Centrum, blisko luksusowych kawiarni i restauracji. Do apartamentu przynależy miejsce postojowe w hali garażowej pod budynkiem (udział w osobnej księdze wieczystej). W kamienicy portier. Apartament doskonały zarówno do zamieszkania przez przyszłego właściciela, jak i jako inwestycja pod wynajem. Zapraszam do oglądania apartamentu. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-7075)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044

Data publikacji: 13-11-2016
Print Friendly, PDF & Email