zdjęcie przedstawia salon w apartamencie do sprzedaży w Warszawie

Apartament w Warszawie

Luksusowy apartament do sprzedaży za 655 000 zł w Warszawie (Żoliborz). Apartament rozciąga się na powierzchni 65 metrów kwadratowych. Czwarte piętro. Dwa pokoje.
Apartament w bardzo wysokim standardzie wykończony przy użyciu materiałów renomowanych producentów oraz projektu światowej sławy projektantów. Dodatkowym atutem nieruchomości są panoramiczne okna zapewniające doskonałe doświetlenie o każdej porze dnia.

Rozkład pokoi w apartamencie:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon

Luksusowy jest nie tylko sam apartament, ale również budynek, w którym się znajduje. Fasada pokryta została piaskowcem, a do wykończenia przestrzeni wspólnych wykorzystano marmur. W przestronnym lobby znajduje się recepcja. Wokół pięknie zagospodarowany teren ze świetnie utrzymaną zielenią. Blisko sklepy, kawiarnie, restauracje oraz punkty usługowe.

Apartament w dobrym punkcie pod względem komunikacyjnym. Bardzo blisko przystanek zbiorowej komunikacji miejskiej. Samochodem do centrum można dojechać w 10 minut. Wśród zalet apartamentu warto jeszcze wymienić bezpieczeństwo, idealnych, cichych sąsiadów oraz niskie opłaty utrzymania.

Apartament do sprzedaży wraz z opcją dokupienia miejsca parkingowego w garażu podziemnym wraz z miejscem na rowery (dodatkowo płatne 35 000 zł). Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-8297)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Data publikacji: 02-12-2016
Print Friendly, PDF & Email