na zdjęciu apartamentowiec w Warszawie, w którym znajduje się apartament na sprzedaż

Apartament w Warszawie

Luksusowy apartament na sprzedaż o powierzchni 121,11 m2 zlokalizowany na IV piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 2016 roku, w dzielnicy Wilanów, w Warszawie za cenę 1 211 000 zł.
Apartament z rynku pierwotnego. Apartament znajduje się w kompleksie willi miejskich i bloków wielorodzinnych, w nowoczesnych 4-piętrowych budynkach.

Apartament składa się z następujących pomieszczeń: salon + kuchnia + spiżarnia + taras + 2 łazienki + wc + 3 sypialnie + garderoba + hol + korytarz.

Osiedle charakteryzuje się dużą ilością zieleni – ponad 5 hektarów. Na terenie osiedla znajdują się liczne punkty usługowe oraz przedszkole. W części centralnej zaprojektowano jeziorko z drewnianymi mostkami, przy którym znajdują się tereny rekreacyjne i place zabaw. W części północno -wschodniej położony jest park leśny, zaś swoistą wizytówką osiedla jest plac znajdujący się naprzeciwko Świątyni Opatrzności Bożej.

W apartamencie wstawiono drewniane okna. Ekspozycja: płn.-zach., płn.-wsch.,płd. Wysokość pomieszczeń – 3 m. Parapety – konglomerat. W budynku znajduje się ogrzewanie miejskie, instalacja internetowa, instalacja TV, winda, budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym (cena 35000 PLN). Na terenie osiedla znajdują się także ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Bezpieczeństwa mieszkańców strzeże nowoczesny system monitoringu. Podana cena obowiązuje przy zakupie apartamentu przy systemie finansowanie 30%/70%. Oferuję pomoc przy uzyskaniu kredytu na zakup apartamentu oraz wykończenie. Zapraszam do oglądania i polecam.

Informacje o apartamencie zostały przygotowane na podstawie oświadczeń i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter informacyjny i mogą ulegać aktualizacji. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (173-46)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 602 819 711
Tel. +48 662 033 037

Data publikacji: 29-03-2016
Print Friendly, PDF & Email