zdjęcie przedstawia wnętrze apartamentu do sprzedaży w Ustroniu Morskim

Apartament w Ustroniu Morskim

Luksusowy apartament na sprzedaż usytuowany w 5-kondygnacyjnym budynku w miejscowości Ustronie Morskie (woj. zachodniopomorskie) za cenę 251 100 zł. Apartament w prestiżowej lokalizacji.
Kameralny kompleks apartamentowy tworzy 5 nowoczesnych budynków o wysokości pięciu kondygnacji. Apartament w odległości 15 minut jazdy od Kołobrzegu.

Rozkład pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– taras
– przedpokój’

Przyszli właściciele mogą kupić apartament w opcji niewykończonej albo w pełni umeblowany i wyposażony, gotowy do wynajmu lub zamieszkania. Do apartamentu możliwe nabycie miejsca postojowego w hali garażowej lub miejsca postojowego na terenie odkrytym.

Kompleks apartamentowy to architektura jednorodna w swym charakterze, a jednocześnie urozmaicona w detalu. Każdy z pięciu budynków wykończony z użyciem motywu przewodniego, dwa przykładowe motywy to morski i roślinny. Dany motyw ma przypisany swój niepowtarzalny kolor, który można zobaczyć na korytarzach oraz akcesoriach. Dobór kolorystyki, układ, gra detalem powoduje, że mimo zachowanej spójności na zewnątrz poszczególne budynki będą jedyne w swoim rodzaju. Dwa obecnie realizowane obiekty to odpowiednio przypisany wnętrzom pierwiastek roślinny lub morski.

Inwestycja oprócz budowy apartamentowców przewiduje także wykonanie przestrzeni ogólnodostępnych pomiędzy budynkami: ciągów komunikacyjnych, miejsc postojowych, przestrzeni wypoczynkowej i placów zabaw, siłowni plenerowej, nasadzeń zieleni i wyposażenie terenu w obiekty małej architektury.

Do wyboru oferujemy apartamenty przeznaczone na pobyt stały bądź tymczasowy w ramach wypoczynku, idealne na potrzeby własnego wypoczynku oraz na wynajem i uzyskiwania stopy zwrotu nawet do 8% w stosunku rocznym. Istnieje możliwość podpisania umowy wieloletniej na najem apartamentu ze znanym na rynku operatorem Sun and Snow, polecanym przez developera, gwarantującym uzyskiwanie stałych przychodów i wysokiej stopy zwrotu.

Apartament w kwocie brutto obejmującej 8% VAT. Apartamenty są lokalami mieszkalnymi z możliwością meldunku i przeznaczeniem kwot uzyskanych ze sprzedaży innych nieruchomości na cele mieszkaniowe, ponadto kupujący nie płaci PCC. Cena miejsca postojowego zewnętrznego 10 tys. zł plus 23% VAT, cena miejsca postojowego w hali garażowej 29 tys. zł plus VAT. Na dzisiaj przyjmowane są rezerwacje w kwocie 5 tys. kwoty rezerwacyjnej zaliczanej na poczet ceny apartamentu. Umowy przedwstępne po określeniu udziałów w nieruchomości, nie później niż do końca czerwca br., umowy notarialne po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie, nie później niż do końca marca 2017 r.

Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny i mogą różnić się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości. (067-548)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 608 621 626
e-mail: chlebanowski@wgn.pl

Data publikacji: 15-05-2016
Print Friendly, PDF & Email