zdjęcie przedstawia apartament do sprzedaży położony w Ustroniu Morskim

Apartament w Ustroniu Morskim

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 40,64 m2 zlokalizowany w Ustroniu Morskim, nad morzem za 286 512 zł.
Apartament liczy 40 metrów kwadratowych powierzchni. Trzecie piętro.

Apartament znajduje się nad samym morzem, zaledwie 20 metrów od plaży. Spokojna, nadmorska miejscowość idealna do zamieszkania na stałe lub tymczasowo w ramach wypoczynku. Wzdłuż morza przebiega tu malownicza ścieżka rowerowa do Kołobrzegu, a z apartamentowca jest tylko 12 km do latarni morskiej w Kołobrzegu.

Apartament w kompleksie harmonijnie wpisującym się w nadmorskie otoczenie. Duża przestrzeń obszarów zielonych wokół obiektu, zlokalizowane na nich miejsca do odpoczynku, boisko do koszykówki oraz przestronny plac zabaw dla dzieci stwarzają wyjątkową atmosferę i stanowią oazę dla najmłodszych. Cichą przystań i przytulny kąt do odpoczynku znajdą tu także osoby aktywne oraz seniorzy.

Rozmieszczenie pokojów: salon + aneks kuchenny + 2 sypialnie + łazienka + loggia.

Apartament można kupić w opcji deweloperskiej, bez mebli albo w pełni urządzony. Dodatkowo, apartament można kupić z miejscem postojowym. Inwestycja nie obciążona żadnym kredytem. Apartament oprócz funkcji mieszkalnej dla właściciela może pełnić także rolę inwestycyjną, to znaczy może być wynajmowany turystom.

Podana cena apartamentu w stanie developerskim brutto obejmuje 8% VAT, apartamenty są lokalami mieszkalnymi z możliwością meldunku i przeznaczeniem kwot uzyskanych ze sprzedaży innych nieruchomości na cele mieszkaniowe, ponadto kupujący nie płaci PCC. Nabycie apartamentu wraz z udziałem we własności działki o powierzchni 5572m2.

W obiekcie dostępne inne apartamenty, 1,2 i 3 pokojowe o pow. od 30 do 70m2 z balkonami lub ogródkami, z możliwością ich łączenia. Ceny apartamentów są zróżnicowane w zależności od ich lokalizacji i widoku na morze. Ceny w standardzie developerskim od 5950 zł/m2 brutto do 7500 zł/m2 brutto. Cena miejsca postojowego zewnętrznego 9 tys. zł brutto, cena miejsca postojowego w hali garażowej 29 tys. zł brutto. (067-571)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel.: +48 608 621 626
e-mail: chlebanowski@wgn.pl

Data publikacji: 23-04-2016
Print Friendly, PDF & Email