zdjęcie prezentuje apartament w Ustroniu do sprzedaży

Apartament w Ustroniu

Luksusowy apartament na sprzedaż o powierzchni 61 m2 (2 pokoje) położony na I piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2011 roku, w Ustroniu (woj. śląskie) za cenę 314 900 zł.
Apartament jasny, widny i niezwykle słoneczny, bardzo luksusowo i komfortowo wykończony. Dużym atutem jest zapierający dech w piersiach widok, jaki roztacza się z okien apartamentu na górę Czantorię i całe pasmo góry Równicy. Ponadto apartament znajduje się w niezwykle cichej, i spokojnej okolicy. To doskonałe miejsce na spacery (rzeka Wisła i trasy rowerowe w odległości ok. 800 m), ponadto blisko sklepy i dwupasmówka Ustroń – Katowice. Gorąco polecam.

Apartament składa się z:
– salonu
– balkonu
– kuchni
– łazienki
– wc
– sypialni
– przedpokoju

Do apartamentu przynależy piwnica, garaż oraz komórka pod schodami idealna na przechowywanie opon samochodowych, narzędzi itp. Pomagamy w uzyskaniu kredytu. Powyższe informacje na temat apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianom. (063-24655)

Kontakt:
Tel. +48 691 951 931

Data publikacji: 13-10-2016
Print Friendly, PDF & Email