Apartament w Toruniu

Na wynajem luksusowy apartament 3-pokojowy o powierzchni 55 m2 położony na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku, w Toruniu (woj. kujawsko-pomorskie) za cenę 2 300 zł/m-c.
Apartament wraz z garażem, Toruń – osiedle Sztuk Pięknych, nowoczesna cegła, blok z windą, umeblowany, strzeżone osiedle w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta oraz UMK.

Rozkład pokoi:

salon

– aneks kuchenny

– 2 sypialnie

– łazienka

– przedpokój

– taras

Bardzo komfortowo urządzony apartament w nowym bloku z cegły w najbardziej pożądanej lokalizacji (osiedle Sztuki Piękne). Bliskie sąsiedztwo obiektów przemysłowo-handlowych, banków, szkół wyższych (UMK) oraz terenów zielonych. Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony w sprzęt AGD (pralka, lodówka, zmywarka, kuchenka itp.) Bardzo wysoka jakość wykończenia wnętrza czyni to lokum niezwykle komfortowym. Apartament ciepły, środkowy. Czynsz administracyjny na poziomie 410 zł/mies.

Do apartamentu przynależy miejsce postojowe w podziemiach budynku za dodatkową opłatą 200 zł. Najlepszych informacji udzieli Państwu agent prowadzący. (100-2169)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 507 048 022

e-mail: gosia.cnotek@wgn.pl

Data publikacji: 29-10-2015
Print Friendly, PDF & Email